Артемьева Катерина

Club: Centre of choreography
Coach: Roleva Julia

Tournaments: Dance of Europe 2018
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:31.03.2018 - 31.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Junior Group Open Class 2 place13 dancers4 points
Street Dance Show Junior Formation Open Class 5 place9 dancers2 points

Дзичковская София

Club: Centre of choreography
Coach: Roleva Julia

Tournaments: Dance of Europe 2018
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:31.03.2018 - 31.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Children Group Open Class 3 place9 dancers4 points
Эстрадный танец Junior Group Open Class 2 place13 dancers4 points
Street Dance Show Junior Formation Open Class 5 place9 dancers2 points

Tournaments: Dance of Europe 2017
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:01.04.2017 - 01.04.2017


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Children Group Open Class 1 place13 dancers6 points

Tournaments: Международный танцевальный фестиваль `Dance of Europe 2016`
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:13.11.2016 - 13.11.2016


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Children Группа Open Class 10 place13 dancers1 points

Грицевич Виктория

Club: Centre of choreography
Coach: Roleva Julia

Tournaments: Dance of Europe 2018
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:31.03.2018 - 31.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Street Dance Show Junior Formation Open Class 5 place9 dancers2 points

Иванова Виктория

Club: Centre of choreography
Coach: Roleva Julia

Tournaments: Dance of Europe 2018
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:31.03.2018 - 31.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Children Group Open Class 3 place9 dancers4 points
Эстрадный танец Junior Group Open Class 2 place13 dancers4 points
Street Dance Show Junior Formation Open Class 5 place9 dancers2 points

Tournaments: Dance of Europe 2017
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:01.04.2017 - 01.04.2017


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Children Group Open Class 1 place13 dancers6 points

Tournaments: Международный танцевальный фестиваль `Dance of Europe 2016`
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:13.11.2016 - 13.11.2016


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Children Группа Open Class 10 place13 dancers1 points

Капская Анна

Club: Centre of choreography
Coach: Roleva Julia

Tournaments: Dance of Europe 2018
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:31.03.2018 - 31.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Street Dance Show Junior Formation Open Class 5 place9 dancers2 points

Коренская Алина

Club: Centre of choreography
Coach: Roleva Julia

Tournaments: Dance of Europe 2018
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:31.03.2018 - 31.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Street Dance Show Junior Formation Open Class 5 place9 dancers2 points

Казакевич Мария

Club: Centre of choreography
Coach: Roleva Julia

Tournaments: Dance of Europe 2018
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:31.03.2018 - 31.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Street Dance Show Junior Formation Open Class 5 place9 dancers2 points

Конэ Франческа

Club: Centre of choreography
Coach: Roleva Julia

Tournaments: Dance of Europe 2018
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:31.03.2018 - 31.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Street Dance Show Junior Formation Open Class 5 place9 dancers2 points

Красовская Вера

Club: Centre of choreography
Coach: Roleva Julia

Tournaments: Dance of Europe 2018
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:31.03.2018 - 31.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Street Dance Show Junior Formation Open Class 5 place9 dancers2 points

Минич Евгения

Club: Centre of choreography
Coach: Roleva Julia

Tournaments: Dance of Europe 2018
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:31.03.2018 - 31.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Children Group Open Class 3 place9 dancers4 points
Эстрадный танец Junior Group Open Class 2 place13 dancers4 points
Street Dance Show Junior Formation Open Class 5 place9 dancers2 points

Tournaments: Dance of Europe 2017
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:01.04.2017 - 01.04.2017


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Children Group Open Class 1 place13 dancers6 points

Tournaments: Международный танцевальный фестиваль `Dance of Europe 2016`
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:13.11.2016 - 13.11.2016


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Children Группа Open Class 10 place13 dancers1 points

Павлович Валерия

Club: Centre of choreography
Coach: Roleva Julia

Tournaments: Dance of Europe 2018
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:31.03.2018 - 31.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Street Dance Show Junior Formation Open Class 5 place9 dancers2 points

Ралько Полина

Club: Centre of choreography
Coach: Roleva Julia

Tournaments: Dance of Europe 2018
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:31.03.2018 - 31.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Children Group Open Class 3 place9 dancers4 points
Эстрадный танец Junior Group Open Class 2 place13 dancers4 points
Street Dance Show Junior Formation Open Class 5 place9 dancers2 points

Tournaments: Dance of Europe 2017
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:01.04.2017 - 01.04.2017


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Children Group Open Class 1 place13 dancers6 points

Tournaments: Международный танцевальный фестиваль `Dance of Europe 2016`
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:13.11.2016 - 13.11.2016


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Children Группа Open Class 10 place13 dancers1 points

Ратомская Анна

Club: Centre of choreography
Coach: Roleva Julia

Tournaments: Dance of Europe 2018
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:31.03.2018 - 31.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Street Dance Show Junior Formation Open Class 5 place9 dancers2 points

Толкач Полина

Club: Centre of choreography
Coach: Roleva Julia

Tournaments: Dance of Europe 2018
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:31.03.2018 - 31.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Street Dance Show Junior Formation Open Class 5 place9 dancers2 points

Ермалович Рада

Club: Centre of choreography
Coach: Roleva Julia

Tournaments: Dance of Europe 2018
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:31.03.2018 - 31.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Junior Group Open Class 2 place13 dancers4 points
Street Dance Show Junior Formation Open Class 5 place9 dancers2 points

Tournaments: Dance of Europe 2017
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:01.04.2017 - 01.04.2017


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Children Group Open Class 1 place13 dancers6 points

Tournaments: Международный танцевальный фестиваль `Dance of Europe 2016`
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:13.11.2016 - 13.11.2016


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Children Группа Open Class 10 place13 dancers1 points

Belarussian Scruteneer Team. © Black Fox Art Imports. 2000-2014