Бастунец Милана

Club: Centre of choreography
Coach: Roleva Julia

Tournaments: Dance of Europe 2018
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:31.03.2018 - 31.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Children Group Open Class 3 place9 dancers4 points
Эстрадный танец Junior Group Open Class 2 place13 dancers4 points

Tournaments: Dance of Europe 2017
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:01.04.2017 - 01.04.2017


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Children Group Open Class 1 place13 dancers6 points

Tournaments: Международный танцевальный фестиваль `Dance of Europe 2016`
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:13.11.2016 - 13.11.2016


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Children Группа Open Class 10 place13 dancers1 points

Бурнашова Маргарита

Club: Centre of choreography
Coach: Roleva Julia

Tournaments: Dance of Europe 2018
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:31.03.2018 - 31.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Children Group Open Class 3 place9 dancers4 points

Данилевич Александра

Club: Centre of choreography
Coach: Roleva Julia

Tournaments: Dance of Europe 2018
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:31.03.2018 - 31.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Children Group Open Class 3 place9 dancers4 points
Эстрадный танец Junior Group Open Class 2 place13 dancers4 points

Tournaments: Dance of Europe 2017
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:01.04.2017 - 01.04.2017


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Children Group Open Class 1 place13 dancers6 points

Tournaments: Международный танцевальный фестиваль `Dance of Europe 2016`
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:13.11.2016 - 13.11.2016


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Children Группа Open Class 10 place13 dancers1 points

Дзичковская София

Club: Centre of choreography
Coach: Roleva Julia

Tournaments: Dance of Europe 2018
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:31.03.2018 - 31.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Children Group Open Class 3 place9 dancers4 points
Эстрадный танец Junior Group Open Class 2 place13 dancers4 points
Street Dance Show Junior Formation Open Class 5 place9 dancers2 points

Tournaments: Dance of Europe 2017
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:01.04.2017 - 01.04.2017


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Children Group Open Class 1 place13 dancers6 points

Tournaments: Международный танцевальный фестиваль `Dance of Europe 2016`
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:13.11.2016 - 13.11.2016


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Children Группа Open Class 10 place13 dancers1 points

Грин Шели

Club: Centre of choreography
Coach: Roleva Julia

Tournaments: Dance of Europe 2018
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:31.03.2018 - 31.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Children Group Open Class 3 place9 dancers4 points
Эстрадный танец Junior Group Open Class 2 place13 dancers4 points

Tournaments: Dance of Europe 2017
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:01.04.2017 - 01.04.2017


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Children Group Open Class 1 place13 dancers6 points

Tournaments: Международный танцевальный фестиваль `Dance of Europe 2016`
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:13.11.2016 - 13.11.2016


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Children Группа Open Class 10 place13 dancers1 points

Иванова Виктория

Club: Centre of choreography
Coach: Roleva Julia

Tournaments: Dance of Europe 2018
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:31.03.2018 - 31.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Children Group Open Class 3 place9 dancers4 points
Эстрадный танец Junior Group Open Class 2 place13 dancers4 points
Street Dance Show Junior Formation Open Class 5 place9 dancers2 points

Tournaments: Dance of Europe 2017
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:01.04.2017 - 01.04.2017


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Children Group Open Class 1 place13 dancers6 points

Tournaments: Международный танцевальный фестиваль `Dance of Europe 2016`
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:13.11.2016 - 13.11.2016


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Children Группа Open Class 10 place13 dancers1 points

Капустьянская София

Club: Centre of choreography
Coach: Roleva Julia

Tournaments: Dance of Europe 2018
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:31.03.2018 - 31.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Children Group Open Class 3 place9 dancers4 points
Эстрадный танец Junior Group Open Class 2 place13 dancers4 points

Tournaments: Dance of Europe 2017
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:01.04.2017 - 01.04.2017


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Children Group Open Class 1 place13 dancers6 points

Tournaments: Международный танцевальный фестиваль `Dance of Europe 2016`
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:13.11.2016 - 13.11.2016


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Children Группа Open Class 10 place13 dancers1 points

Крутько Милана

Club: Centre of choreography
Coach: Roleva Julia

Tournaments: Dance of Europe 2018
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:31.03.2018 - 31.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Children Group Open Class 3 place9 dancers4 points
Эстрадный танец Junior Group Open Class 2 place13 dancers4 points

Tournaments: Dance of Europe 2017
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:01.04.2017 - 01.04.2017


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Children Group Open Class 1 place13 dancers6 points

Tournaments: Международный танцевальный фестиваль `Dance of Europe 2016`
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:13.11.2016 - 13.11.2016


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Children Группа Open Class 10 place13 dancers1 points

Минич Евгения

Club: Centre of choreography
Coach: Roleva Julia

Tournaments: Dance of Europe 2018
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:31.03.2018 - 31.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Children Group Open Class 3 place9 dancers4 points
Эстрадный танец Junior Group Open Class 2 place13 dancers4 points
Street Dance Show Junior Formation Open Class 5 place9 dancers2 points

Tournaments: Dance of Europe 2017
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:01.04.2017 - 01.04.2017


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Children Group Open Class 1 place13 dancers6 points

Tournaments: Международный танцевальный фестиваль `Dance of Europe 2016`
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:13.11.2016 - 13.11.2016


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Children Группа Open Class 10 place13 dancers1 points

Прокопцова Ксения

Club: Centre of choreography
Coach: Roleva Julia

Tournaments: Dance of Europe 2018
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:31.03.2018 - 31.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Children Group Open Class 3 place9 dancers4 points

Ралько Полина

Club: Centre of choreography
Coach: Roleva Julia

Tournaments: Dance of Europe 2018
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:31.03.2018 - 31.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Children Group Open Class 3 place9 dancers4 points
Эстрадный танец Junior Group Open Class 2 place13 dancers4 points
Street Dance Show Junior Formation Open Class 5 place9 dancers2 points

Tournaments: Dance of Europe 2017
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:01.04.2017 - 01.04.2017


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Children Group Open Class 1 place13 dancers6 points

Tournaments: Международный танцевальный фестиваль `Dance of Europe 2016`
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:13.11.2016 - 13.11.2016


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Children Группа Open Class 10 place13 dancers1 points

Савик Елизавета

Club: Centre of choreography
Coach: Roleva Julia

Tournaments: Dance of Europe 2018
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:31.03.2018 - 31.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Children Group Open Class 3 place9 dancers4 points
Эстрадный танец Junior Group Open Class 2 place13 dancers4 points

Шпакова Дарья

Club: Centre of choreography
Coach: Roleva Julia

Tournaments: Dance of Europe 2018
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:31.03.2018 - 31.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Children Group Open Class 3 place9 dancers4 points

Сущеня Полина

Club: Centre of choreography
Coach: Roleva Julia

Tournaments: Dance of Europe 2018
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:31.03.2018 - 31.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Children Group Open Class 3 place9 dancers4 points
Эстрадный танец Junior Group Open Class 2 place13 dancers4 points

Tournaments: Dance of Europe 2017
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:01.04.2017 - 01.04.2017


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Children Group Open Class 1 place13 dancers6 points

Tournaments: Международный танцевальный фестиваль `Dance of Europe 2016`
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:13.11.2016 - 13.11.2016


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Children Группа Open Class 10 place13 dancers1 points

Волынец Ульяна

Club: Centre of choreography
Coach: Roleva Julia

Tournaments: Dance of Europe 2018
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:31.03.2018 - 31.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Children Group Open Class 3 place9 dancers4 points
Эстрадный танец Junior Group Open Class 2 place13 dancers4 points

Tournaments: Dance of Europe 2017
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:01.04.2017 - 01.04.2017


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Children Group Open Class 1 place13 dancers6 points

Tournaments: Международный танцевальный фестиваль `Dance of Europe 2016`
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:13.11.2016 - 13.11.2016


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Children Группа Open Class 10 place13 dancers1 points

Васюкевич Анастасия

Club: Centre of choreography
Coach: Roleva Julia

Tournaments: Dance of Europe 2018
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:31.03.2018 - 31.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Children Group Open Class 3 place9 dancers4 points
Эстрадный танец Junior Group Open Class 2 place13 dancers4 points

Tournaments: Dance of Europe 2017
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:01.04.2017 - 01.04.2017


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Children Group Open Class 1 place13 dancers6 points

Tournaments: Международный танцевальный фестиваль `Dance of Europe 2016`
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:13.11.2016 - 13.11.2016


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Children Группа Open Class 10 place13 dancers1 points

Жемчугова Милана

Club: Centre of choreography
Coach: Roleva Julia

Tournaments: Dance of Europe 2018
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:31.03.2018 - 31.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Children Group Open Class 3 place9 dancers4 points
Эстрадный танец Junior Group Open Class 2 place13 dancers4 points

Tournaments: Dance of Europe 2017
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:01.04.2017 - 01.04.2017


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Children Group Open Class 1 place13 dancers6 points

Tournaments: Международный танцевальный фестиваль `Dance of Europe 2016`
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:13.11.2016 - 13.11.2016


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Children Группа Open Class 10 place13 dancers1 points

Belarussian Scruteneer Team. © Black Fox Art Imports. 2000-2014