Вериго Анастасия

Club: Menada
Coach: Alesya Maksimenkova

Tournaments: Республиканском фестивале по хореографии среди учреждений образования 2018
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:30.03.2018 - 30.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Дети Группа 1 place6 dancers3 points

Tournaments: Dance of Europe 2018
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:31.03.2018 - 31.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Show Dance Children Formation Open Class 2 place7 dancers4 points

Tournaments: European Dance Contest 2017 (Performing Arts)
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:02.11.2017 - 05.11.2017


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Modern & Contemporary Children Formation Open Class 2 place2 dancers2 points
Dance Show Children Formation Open Class 2 place4 dancers2 points

Tournaments: Dance of Europe 2017
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:01.04.2017 - 01.04.2017


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Show Dance Children Formation Open Class 1 place10 dancers6 points

Войчевская Анастасия

Club: Menada
Coach: Alesya Maksimenkova

Tournaments: Республиканском фестивале по хореографии среди учреждений образования 2018
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:30.03.2018 - 30.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Дети Группа 1 place6 dancers3 points

Tournaments: Dance of Europe 2018
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:31.03.2018 - 31.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Show Dance Children Formation Open Class 2 place7 dancers4 points

Tournaments: European Dance Contest 2017 (Performing Arts)
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:02.11.2017 - 05.11.2017


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Modern & Contemporary Children Formation Open Class 2 place2 dancers2 points
Dance Show Children Formation Open Class 2 place4 dancers2 points

Tournaments: Dance of Europe 2017
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:01.04.2017 - 01.04.2017


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Show Dance Children Formation Open Class 1 place10 dancers6 points

Гордейко Маргарита

Club: Menada
Coach: Alesya Maksimenkova

Tournaments: Республиканском фестивале по хореографии среди учреждений образования 2018
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:30.03.2018 - 30.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Дети Группа 1 place6 dancers3 points

Tournaments: Dance of Europe 2018
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:31.03.2018 - 31.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Show Dance Children Formation Open Class 2 place7 dancers4 points

Tournaments: European Dance Contest 2017 (Performing Arts)
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:02.11.2017 - 05.11.2017


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Modern & Contemporary Children Formation Open Class 2 place2 dancers2 points

Гречихин Ян

Club: Menada
Coach: Alesya Maksimenkova

Tournaments: Республиканском фестивале по хореографии среди учреждений образования 2018
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:30.03.2018 - 30.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Дети Группа 1 place6 dancers3 points

Tournaments: Dance of Europe 2018
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:31.03.2018 - 31.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Show Dance Children Formation Open Class 2 place7 dancers4 points

Tournaments: European Dance Contest 2017 (Performing Arts)
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:02.11.2017 - 05.11.2017


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Modern & Contemporary Children Formation Open Class 2 place2 dancers2 points
Dance Show Children Formation Open Class 2 place4 dancers2 points

Журавлёва Ева Мария

Club: Menada
Coach: Alesya Maksimenkova

Tournaments: Республиканском фестивале по хореографии среди учреждений образования 2018
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:30.03.2018 - 30.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Дети Группа 1 place6 dancers3 points

Tournaments: Dance of Europe 2018
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:31.03.2018 - 31.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Show Dance Children Formation Open Class 2 place7 dancers4 points

Tournaments: European Dance Contest 2017 (Performing Arts)
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:02.11.2017 - 05.11.2017


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Modern & Contemporary Children Formation Open Class 2 place2 dancers2 points

Зуева Анна

Club: Menada
Coach: Alesya Maksimenkova

Tournaments: Республиканском фестивале по хореографии среди учреждений образования 2018
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:30.03.2018 - 30.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Дети Группа 1 place6 dancers3 points

Tournaments: Dance of Europe 2018
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:31.03.2018 - 31.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Show Dance Children Formation Open Class 2 place7 dancers4 points

Tournaments: European Dance Contest 2017 (Performing Arts)
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:02.11.2017 - 05.11.2017


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Modern & Contemporary Children Formation Open Class 2 place2 dancers2 points
Dance Show Children Formation Open Class 2 place4 dancers2 points

Tournaments: Dance of Europe 2017
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:01.04.2017 - 01.04.2017


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Show Dance Children Formation Open Class 1 place10 dancers6 points

Капыш Алина

Club: Menada
Coach: Alesya Maksimenkova

Tournaments: Республиканском фестивале по хореографии среди учреждений образования 2018
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:30.03.2018 - 30.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Дети Группа 1 place6 dancers3 points

Tournaments: European Dance Contest 2017 (Performing Arts)
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:02.11.2017 - 05.11.2017


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Modern & Contemporary Children Formation Open Class 2 place2 dancers2 points
Dance Show Children Formation Open Class 2 place4 dancers2 points

Tournaments: Dance of Europe 2017
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:01.04.2017 - 01.04.2017


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Show Dance Children Formation Open Class 1 place10 dancers6 points

Корзун Виктория

Club: Menada
Coach: Alesya Maksimenkova

Tournaments: Республиканском фестивале по хореографии среди учреждений образования 2018
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:30.03.2018 - 30.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Дети Группа 1 place6 dancers3 points

Tournaments: Dance of Europe 2018
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:31.03.2018 - 31.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Show Dance Children Formation Open Class 2 place7 dancers4 points

Tournaments: European Dance Contest 2017 (Performing Arts)
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:02.11.2017 - 05.11.2017


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Modern & Contemporary Children Formation Open Class 2 place2 dancers2 points
Dance Show Children Formation Open Class 2 place4 dancers2 points

Tournaments: Dance of Europe 2017
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:01.04.2017 - 01.04.2017


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Show Dance Children Formation Open Class 1 place10 dancers6 points

Кожановская Ксения

Club: Menada
Coach: Alesya Maksimenkova

Tournaments: Республиканском фестивале по хореографии среди учреждений образования 2018
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:30.03.2018 - 30.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Дети Группа 1 place6 dancers3 points

Tournaments: Dance of Europe 2018
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:31.03.2018 - 31.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Show Dance Children Formation Open Class 2 place7 dancers4 points

Tournaments: European Dance Contest 2017 (Performing Arts)
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:02.11.2017 - 05.11.2017


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Modern & Contemporary Children Formation Open Class 2 place2 dancers2 points
Dance Show Children Formation Open Class 2 place4 dancers2 points

Tournaments: Dance of Europe 2017
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:01.04.2017 - 01.04.2017


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Show Dance Children Formation Open Class 1 place10 dancers6 points

Кожановская Софья

Club: Menada
Coach: Alesya Maksimenkova

Tournaments: Республиканском фестивале по хореографии среди учреждений образования 2018
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:30.03.2018 - 30.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Дети Группа 1 place6 dancers3 points

Tournaments: Dance of Europe 2018
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:31.03.2018 - 31.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Show Dance Children Formation Open Class 2 place7 dancers4 points

Tournaments: European Dance Contest 2017 (Performing Arts)
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:02.11.2017 - 05.11.2017


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Modern & Contemporary Children Formation Open Class 2 place2 dancers2 points
Dance Show Children Formation Open Class 2 place4 dancers2 points

Tournaments: Dance of Europe 2017
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:01.04.2017 - 01.04.2017


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Show Dance Children Formation Open Class 1 place10 dancers6 points

Манулик Иван

Club: Menada
Coach: Alesya Maksimenkova

Tournaments: Республиканском фестивале по хореографии среди учреждений образования 2018
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:30.03.2018 - 30.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Дети Группа 1 place6 dancers3 points

Tournaments: Dance of Europe 2018
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:31.03.2018 - 31.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Show Dance Children Formation Open Class 2 place7 dancers4 points

Tournaments: European Dance Contest 2017 (Performing Arts)
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:02.11.2017 - 05.11.2017


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Modern & Contemporary Children Formation Open Class 2 place2 dancers2 points
Dance Show Children Formation Open Class 2 place4 dancers2 points

Tournaments: Dance of Europe 2017
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:01.04.2017 - 01.04.2017


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Show Dance Children Formation Open Class 1 place10 dancers6 points

Мартьянова Анастасия

Club: Menada
Coach: Alesya Maksimenkova

Tournaments: Республиканском фестивале по хореографии среди учреждений образования 2018
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:30.03.2018 - 30.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Дети Группа 1 place6 dancers3 points

Tournaments: European Dance Contest 2017 (Performing Arts)
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:02.11.2017 - 05.11.2017


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Modern & Contemporary Children Formation Open Class 2 place2 dancers2 points
Dance Show Children Formation Open Class 2 place4 dancers2 points

Tournaments: Dance of Europe 2017
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:01.04.2017 - 01.04.2017


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Show Dance Children Formation Open Class 1 place10 dancers6 points

Новик Дарья

Club: Menada
Coach: Alesya Maksimenkova

Tournaments: Республиканском фестивале по хореографии среди учреждений образования 2018
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:30.03.2018 - 30.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Дети Группа 1 place6 dancers3 points

Tournaments: Dance of Europe 2018
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:31.03.2018 - 31.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Show Dance Children Formation Open Class 2 place7 dancers4 points

Tournaments: European Dance Contest 2017 (Performing Arts)
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:02.11.2017 - 05.11.2017


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Modern & Contemporary Children Formation Open Class 2 place2 dancers2 points
Dance Show Children Formation Open Class 2 place4 dancers2 points

Tournaments: Dance of Europe 2017
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:01.04.2017 - 01.04.2017


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Show Dance Children Formation Open Class 1 place10 dancers6 points

Санкевич Эрика

Club: Menada
Coach: Alesya Maksimenkova

Tournaments: Республиканском фестивале по хореографии среди учреждений образования 2018
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:30.03.2018 - 30.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Дети Группа 1 place6 dancers3 points

Tournaments: Dance of Europe 2018
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:31.03.2018 - 31.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Show Dance Children Formation Open Class 2 place7 dancers4 points

Tournaments: European Dance Contest 2017 (Performing Arts)
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:02.11.2017 - 05.11.2017


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Modern & Contemporary Children Formation Open Class 2 place2 dancers2 points
Dance Show Children Formation Open Class 2 place4 dancers2 points

Tournaments: Dance of Europe 2017
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:01.04.2017 - 01.04.2017


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Show Dance Children Formation Open Class 1 place10 dancers6 points

Стуло Виктория

Club: Menada
Coach: Alesya Maksimenkova

Tournaments: Республиканском фестивале по хореографии среди учреждений образования 2018
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:30.03.2018 - 30.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Дети Группа 1 place6 dancers3 points

Tournaments: Dance of Europe 2018
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:31.03.2018 - 31.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Show Dance Children Formation Open Class 2 place7 dancers4 points

Tournaments: European Dance Contest 2017 (Performing Arts)
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:02.11.2017 - 05.11.2017


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Modern & Contemporary Children Formation Open Class 2 place2 dancers2 points
Dance Show Children Formation Open Class 2 place4 dancers2 points

Tournaments: Dance of Europe 2017
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:01.04.2017 - 01.04.2017


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Show Dance Children Formation Open Class 1 place10 dancers6 points

Ханаева Алина

Club: Menada
Coach: Alesya Maksimenkova

Tournaments: Республиканском фестивале по хореографии среди учреждений образования 2018
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:30.03.2018 - 30.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Дети Группа 1 place6 dancers3 points

Tournaments: European Dance Contest 2017 (Performing Arts)
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:02.11.2017 - 05.11.2017


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Modern & Contemporary Children Formation Open Class 2 place2 dancers2 points
Dance Show Children Formation Open Class 2 place4 dancers2 points

Tournaments: Dance of Europe 2017
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:01.04.2017 - 01.04.2017


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Show Dance Children Formation Open Class 1 place10 dancers6 points

Шевчук Дина

Club: Menada
Coach: Alesya Maksimenkova

Tournaments: Республиканском фестивале по хореографии среди учреждений образования 2018
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:30.03.2018 - 30.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Дети Группа 1 place6 dancers3 points

Tournaments: European Dance Contest 2017 (Performing Arts)
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:02.11.2017 - 05.11.2017


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Modern & Contemporary Children Formation Open Class 2 place2 dancers2 points
Dance Show Children Formation Open Class 2 place4 dancers2 points

Tournaments: Dance of Europe 2017
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:01.04.2017 - 01.04.2017


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Show Dance Children Formation Open Class 1 place10 dancers6 points

Юковская Мария

Club: Menada
Coach: Alesya Maksimenkova

Tournaments: Республиканском фестивале по хореографии среди учреждений образования 2018
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:30.03.2018 - 30.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Дети Группа 1 place6 dancers3 points

Tournaments: Dance of Europe 2018
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:31.03.2018 - 31.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Show Dance Children Formation Open Class 2 place7 dancers4 points

Tournaments: European Dance Contest 2017 (Performing Arts)
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:02.11.2017 - 05.11.2017


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Modern & Contemporary Children Formation Open Class 2 place2 dancers2 points
Dance Show Children Formation Open Class 2 place4 dancers2 points

Tournaments: Dance of Europe 2017
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:01.04.2017 - 01.04.2017


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Show Dance Children Formation Open Class 1 place10 dancers6 points

Карпович Дарья

Club: Menada
Coach: Alesya Maksimenkova

Tournaments: Республиканском фестивале по хореографии среди учреждений образования 2018
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:30.03.2018 - 30.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Дети Группа 1 place6 dancers3 points

Tournaments: Dance of Europe 2018
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:31.03.2018 - 31.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Show Dance Children Formation Open Class 2 place7 dancers4 points

Tournaments: European Dance Contest 2017 (Performing Arts)
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:02.11.2017 - 05.11.2017


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Modern & Contemporary Children Formation Open Class 2 place2 dancers2 points
Dance Show Children Formation Open Class 2 place4 dancers2 points

Кохан Агния

Club: Menada
Coach: Alesya Maksimenkova

Tournaments: Республиканском фестивале по хореографии среди учреждений образования 2018
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:30.03.2018 - 30.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Дети Группа 1 place6 dancers3 points

Tournaments: Dance of Europe 2018
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:31.03.2018 - 31.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Show Dance Children Formation Open Class 2 place7 dancers4 points

Tournaments: European Dance Contest 2017 (Performing Arts)
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:02.11.2017 - 05.11.2017


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Modern & Contemporary Children Formation Open Class 2 place2 dancers2 points
Dance Show Children Formation Open Class 2 place4 dancers2 points

Ракович Мария

Club: Menada
Coach: Alesya Maksimenkova

Tournaments: Республиканском фестивале по хореографии среди учреждений образования 2018
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:30.03.2018 - 30.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Дети Группа 1 place6 dancers3 points

Tournaments: Dance of Europe 2018
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:31.03.2018 - 31.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Show Dance Children Formation Open Class 2 place7 dancers4 points

Tournaments: European Dance Contest 2017 (Performing Arts)
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:02.11.2017 - 05.11.2017


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Modern & Contemporary Children Formation Open Class 2 place2 dancers2 points
Dance Show Children Formation Open Class 2 place4 dancers2 points

Готовко Виктория

Club: Menada
Coach: Alesya Maksimenkova

Tournaments: Республиканском фестивале по хореографии среди учреждений образования 2018
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:30.03.2018 - 30.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Дети Группа 1 place6 dancers3 points

Tournaments: Dance of Europe 2018
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:31.03.2018 - 31.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Show Dance Children Formation Open Class 2 place7 dancers4 points

Tournaments: European Dance Contest 2017 (Performing Arts)
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:02.11.2017 - 05.11.2017


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Modern & Contemporary Children Formation Open Class 2 place2 dancers2 points
Dance Show Children Formation Open Class 2 place4 dancers2 points

Чайковская Ксения

Club: Menada
Coach: Alesya Maksimenkova

Tournaments: Республиканском фестивале по хореографии среди учреждений образования 2018
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:30.03.2018 - 30.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Эстрадный танец Дети Группа 1 place6 dancers3 points

Tournaments: Dance of Europe 2018
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:31.03.2018 - 31.03.2018


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Show Dance Children Formation Open Class 2 place7 dancers4 points

Tournaments: European Dance Contest 2017 (Performing Arts)
Place:Minsk, Belarus
Date of championship:02.11.2017 - 05.11.2017


NominationPlaceNumber of dancersScoreJudge
Modern & Contemporary Children Formation Open Class 2 place2 dancers2 points
Dance Show Children Formation Open Class 2 place4 dancers2 points

Belarussian Scruteneer Team. © Black Fox Art Imports. 2000-2014